Noster Rex

Tootjad

Uudiskiri

Uudiseid

Ühtegi RSS voogu pole lisatud

Kui kiiresti tellimus käsitlemisesse võetakse?

Kohe, peale tellimuse saamist vaadatakse see meie poe töötajate poolt läbi. Peale makse laekumist kulub pakendamiseni ja saatmiseni üldjuhul 24-48 tundi. Lihtsate tellimuste puhul ja kui meie enda laos on vastavad tooted olemas, siis võib tellimus valmis saada ka kiiremini.

Kuidas tellitu kätte saab?

Kõik kaubad saadetakse reeglina välja Smartposti abil. Enne kauba saatmist tuleb tasuda tellimuse arve. Tellitud kaubad saadetakse kliendi tellimuses näidatud aadressile. Juhul, kui soovite, siis on võimalik tellida ka ELS Pluss kulleri teenust.


Tallinnas kätte saamine

Võimalik on eelnevalt kokku leppida ka Tallinnas kauba üleandmine avalikus kohas. Ametliku poodi meil pole, seega on see ainuke võimalus.

Vahetus- ja tagastusõigus

Teil on õigus meie E-poest tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Juhul, kui Teil on pretensioone antud toodete kvaliteediga, siis võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Pakend

Pakendamise puhul on vaikimisi määratud, et saadame kaubad laiali kasutatud pakendites. See tähendab, et võimalusel ja olemasolul saadame Teile paki mõne vanema pakendi karbis (üldjuhul sama pakend, millega meile antud toorik on kohale toimetatud). Sellega hoiame loodust.

Tasuta saatmine

NÜÜD ON VÕIMALIK NOSTERREX.-ST TELLIDA KAUPA EESTI PIIRES KOHALE TÄIESTI TASUTA, OLENEMATA TELLIMUSE SUURUSEST !

 Pakk jõuab Teieni peale tellimuse sooritamist ja raha ülekandmist 3 -10 tööpäeva jooksul. Kui pakk on kohal, saadame Teile ka vastavasisulise sms-i Teie mobiilile. 

 

 

 

Maksevõimalused


Praegusel hetkel pakume järgnevaid maksevõimalusi:

 

Pangaülekanne Swedbanka


Maksmisel vajalikud rekvisiidid on:
Pank: Swedbank
Makse saaja: Noster Rex OÜ
Konto number: EE582200221044382521

Selgitusse märkige palun kindlasti oma tellimuse number!

Maksmine kahes osas

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Teil õigus maksta ainult 50% ettemaksu ja 50% kauba üle andmisel.

Antud juhul pakume antud võimalust ainult Tallinnas. Sellisel juhul on Teil võimalik kanda 50% tellimuse summast meie arvele ja ülejäänud summa maksate sularahas kauba üleandmisel meie esindajale.

 

 


AvaleheleAvalehele

Ostukorv  

(tühi)

Uued tooted

Hetkel pole uusi tooteid